Tag: roman

Kliniek Zuid - Tegen elke prijs
Boekrecensie

LEZEN | Kliniek Zuid – Tegen elke prijs

“Kliniek Zuid – Tegen elke prijs is een sensationele en actuele nieuwe serie vol drama, intrige en romantiek. Voor de fans van Medisch Centrum West, Divorce en het werk van Saskia Noort”. Toen ik dat las wist ik direct dat ik dit boek wilde lezen. En terecht, want als je

Lees verder »
Violeta
Boekrecensie

LEZEN | Violeta

Ik kreeg een nieuwe roman toegestuurd. Zo nieuw dat het nog niet verschenen is. Het is een prachtig geschreven historische roman van Isabel Allende: Violeta. Het boek is op 22 februari 2022 verschenen. In deze boekrecensie vertel ik je alles over dit mooie maar heftige boek.

Lees verder »
De yogaclub
Boekrecensie

LEZEN | De yogaclub

Ik zag De yogaclub voorbij komen op mijn e-reader en was meteen nieuwsgierig. De titel triggerde mij om het boek te downloaden en te lezen. Ik begon met lezen en kon niet stoppen. Niet alleen omdat het lekker wegleest (je hebt het boek zo uit), maar ook de boodschap die

Lees verder »
Ik zie je op het strand
Boekrecensie

LEZEN | Ik zie je op het strand

De boeken van Jill Mansell lees ik altijd in één ruk uit. Heerlijke feel good romans waarbij je met een lach op je gezicht zit te lezen. Ik las een ‘oudje’ van haar. Nou ja oud. Het is van vorig jaar dus het valt mee. Ik heb een Kobo Plus

Lees verder »
Zomer in Carrick Park
Boekrecensie

LEZEN | Zomer in Carrick Park

Ik heb dit keer weer een roman voor je. Ik kreeg van uitgeverij Choc Lit NL twee boeken en ‘Zomer in Carrick Park’ was er één van. Een roman die tijdens de vakantie, bij het zwembad of in de tuin lekker weg leest.

Lees verder »
Zomer in het Kunstcafé
Boekrecensie

LEZEN| Zomer in het Kunstcafé

Ik kreeg weer een leuk boek thuisgestuurd; ‘Zomer in het Kunstcafé. Een heerlijke roman die lekker wegleest. En als je eenmaal begint met lezen kan je niet meer stoppen…

Lees verder »
Geachte heer M van Herman Koch
Boekrecensie

Geachte heer M • Herman Koch | LEZEN

Dit keer heb ik een recensie van Geachte heer M van Herman Koch voor je. Dit is het eerste boek dat ik van Koch heb gelezen. Herman Koch ken ik alleen uit de serie Jiskefet. Deze humoristische serie was een hit in de jaren 90. De zin:”Hé lullo, heb je nog geneukt?”

Lees verder »

Niet gevonden wat je zocht? Probeer het nog een keer